25 yılı aşkın süredir binlerce hal yazıhanesinde kullanılan Ofis Hal programı Türkiye’nin yaş ve meyve sebze hallerinin en çok kullanılan programı.

Hal komisyoncuları ve tüccarları işlerini daha kolay, daha hızlı yürütebilsinler diye gece-gündüz çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize destek veriyoruz. Geniş ve deneyimli ekibimizin yakın ilgisi ve desteği sayesinde hal komisyoncuları ve tüccarları işlerini tıkır tıkır yürütmenin tadını çıkarıyor. Hal komisyoncularına yönelik olarak çözümlerimiz nelerdir?

Ofis Hal Programı

Hal komisyoncuları ve tüccarlarına yönelik hal programıdır. Satışlar,alımlar, ürünler detaylı yönetilebilir, çok sayıda rapora erişilebilir. Hallerde en çok kullanılan hal programı olma özelliğine sahiptir.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Ofis Künye Programı

Hal komisyoncuları ve tüccarlarına yönelik künye programıdır. Hal yazıhanelerinin kolayca künye alıp göndermesini sağlar. Hal otomasyon sisteminin getirdiği yükü hal yazıhanelerinin sırtından alır. İşlemleri otomatikleştirerek hızlandırır.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Ofis E-Fatura Programı

Hal komisyoncuları ve tüccarlarına yönelik e-Fatura sistemiyle entegrasyon programıdır. E-Fatura mükelleflerinin gerçekleştirmek zorunda oldukları e-fatura işlemlerini kolayca ve karmaşadan uzak bir biçimde otomatik yürütmelerini sağlar. Yanlışlıkların ve aksaklıkların önüne geçilmesine yardımcı olur.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayın