Eğer elinizdeki yaş meyve sebze ürününün kim tarafından üretildiğini, ne zaman üretildiğini öğrenmek istiyorsanız Hal Kayıt Sistemi üzerinden künye sorgulama yaparak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Künye, yaş meyve sebze ticaretinde gerçekleşen işlemlerin ayırt edici kod numaralarıdır. Bu ayırt edici kod numaraları sayesinde, tedarik zincirinde yer alan kişi ve kuruluşların bildirdikleri satış ve sevkiyat işlemlerinin izini takip edebilirsiniz.

Tarladan sofraya uzanan bu zincirin künye sorgulama yapılarak takip edilebilmesi sayesinde gıda güvenilirliğinde ve kalitede artış yakalanacaktır.

Eğer yaş meyve sebze işinin içindeyseniz, ne kadar hareketli bir sektör olduğunun çok iyi bilincindesinizdir.

Hız ve doğruluk çok önemlidir.

Künye sorgulama ve künye bildirim işlemlerinizde vakit kaybetmemek istiyorsanız, Ofis Bilgisayar’ın sunduğu hal kayıt sistemi künye programına bir göz atın.

Müstahsillerin künye almadan size gönderdiği ürünler için hks künye bildirim programı aracılığıyla künye bildirimi yaparak satış yapabilir ve satış künyelerini alabilir, size gelen ürünlerin bildirimi yapılmışsa bunları stoğunuza alarak satış yapabilir, hangi satış künyesine sahip işleminizde hangi referans künyesinin olduğunu kontrol edebilir ve sattığınız künyeli ürünleri stoğunuzdan düşebilirsiniz.

Künye sorgulama ve künye bildirim işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 573 22 43 no’lu telefondan uzman ekibimize ulaşın.