Hal programı fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, Ofis Bilgisayar ekibine 0216 573 22 43 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hal programı hal komisyoncularına ve tüccarlarına yönelik yönetim yazılım sistemidir.

Ofis Hal programı sektörün lider programı olup Türkiye çapında binlerce hal komisyoncusu ve tüccarı tarafından başarıyla kullanılmaktadır.

Hal programı fiyatlarını incelerken, programın ne kadar kullanışlı olduğuna, hangi özellikleri içerdiğine, ne kadar yaygın olarak kullanıldığına, destek ekibine, sektördeki tecrübesine, yaygınlığına bakmak gereklidir.

Satış faturaları, alış faturaları, müstahsil faturaları, efaturalar, veresiye, cari, rehin, bildirim, hal kayıt sistemi künye bildirme, döküm defter, ambar defteri, çek, senet, banka, kasa takibi, kar takibi gibi çok sayıda uygulamanın yer aldığı Ofis hal programı işinizi çok kolaylaştıracak.

Hal programı fiyatları almak için Ofis Bilgisayar’ı aradığınızda, hal programı demosunu da görmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Hal programı demosu size anlatılıp gösterildikten sonra teklif alabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hal programı fiyatlarını incelemek isterseniz, 0216 573 22 43 no’lu telefon numarasını arayarak hal programı fiyatı öğrenmek istediğinizi söyleyin.